Nabíjacie stanice pre elektromobily

Majitelia elektromobilov si môžu svoje zariadenia dobiť už do 30 minút na viacerých rýchlo nabíjacích staniciach v Avion Shopping Park, prípadne môžu využiť aj miesta pre pomalé nabíjanie, ktoré sú ZADARMO.

K dispozícii je vyhradených 6 parkovacích miest pre nabíjanie elektrických vozidiel:

Dve miesta sú na vonkajšom parkovisku pri Avion vchode od IKEA, 2x22 kW AC (Typ 2 zásuvka / Typ 2 kábel)

- Stanovište pre dlhodobé nabíjanie pomalým prúdom s výkonmi od 3,5 kW do 22 kW, v závislosti od typu elektromobilu. Vhodné pre nabíjania s časom dlhším ako 2 hodiny.- Možnosť nabíjať naraz až dva elektromobily.- Jednoduché a bezpečné použitie.- Bezplatné nabíjanie.

Jedna nabíjacia stanica v podzemnej garáži pri prejazde do podzemného parkoviska IKEA, s rýchlym a s pomalým nabíjaním, 50 kW DC (CHAdeMO, CCS)  a 22 kW AC (Typ 2 kábel)

- Na stanovišti je možné nabíjať dve vozidlá naraz, a to využitím rýchlo nabíjacích konektorov CHAdeMO a CCS. V prípade nabíjania dvoch vozidiel naraz sa nabíjací výkon 50 kW rozdelí medzi obe vozidlá.  - Stanica umožňuje nabíjať dve vozidlá naraz aj v kombinácii využitia DC a AC konektora. Výkon na DC strane zostane zachovaný aj v prípade pripojenia druhého vozidla na AC nabíjačke. - Jednoduché a bezpečné použitie. Dve rýchlo nabíjacie stanice na vonkajšom parkovisku pri McDonald’s, 1x 200kW (2x CCS, 1x Type2) a 1x 100kW (CCS, CHAdeMO a Type2)

- Na stanovišti je možné nabíjať 2 vozidlá naraz, na každej nabíjacej stanici, a to využitím rýchlo nabíjacích konektorov 2x CHAdeMO a 2x CCS. Tým je umožnené paralelné nabíjanie 2 akýchkoľvek elektrických vozidiel na trhu bez ohľadu na typ konektora. 

O elektrické vozidlá sa staráme so spoločnosťou GreenWay Infrastructure. Najvýhodnejšie ceny nabíjania získate registráciou v sieti GreenWay. Aktuálne ceny na jednotlivých staniciach sú uvedené v aplikácii GreenWay, ktorú si môžete stiahnuť v GooglePlay alebo AppStore.

Avion Shopping Park sa snaží návštevníkom neustále ponúkať nielen nové obchody, ale aj služby. Nabíjacie stanice pre elektromobily k takým rozhodne patria. Vnímame to ako ďalšiu službu pre pohodlie našich zákazníkov. Spolu s ďalšími aktivitami centra, chceme podporiť ekologicky zmýšľajúcich ľudí, a tak im uľahčiť každodenný život.

Energia, ktorú si môžu zákazníci načerpať do svojich vozidiel pochádza z obnoviteľných zdrojov.

Logotype

Avion Shopping Park

Ivanská cesta 16
821 04 Bratislava
+421 905 812 513

Zanechajte nám spätnú väzbu

© 2021-2023

Ingka Centres Holding BV