Buppi Destký Svet

Buppi Detský Svet je najväčšie dvojpodlažné interiérové ihrisko plné zábavy a detských preliezok v bezpečnom a podnetnom prostredí. Je určené pre deti všetkých vekových kategórií. Ponúkame certifikované preliezacie zostavy inšpirované džungľovým pralesom, trampolíny, guličkovú zónu, bobovú dráhu, obrovskú sopku s mega šmykľavkou a mnoho ďalších unikátnych atrakcií, kde sa nenudí žiadne dieťa.


Rodičia si oddýchnu v relax zóne, v priestoroch určených na občerstvenie, alebo sa môžu zahrať so svojimi deťmi. Pre najmenších návštevníkov sme pripravili oddelenú zónu v dotyku s priestorom na oddych. Samozrejmosťou je parkovisko pre kočíky, prebaľovacie pulty a bezbariérový prístup.

Radi pripravíme pre vás a vaše deti narodeninové oslavy presne podľa vašich predstáv a požiadaviek. Skúsení animátori sú vám k dispozícii. Každý oslávenec či oslávenkyňa sa môže tešiť na darček od nášho maskota, opičky Buppi.

Príďte sa „stratiť“ do jedinej džungle kde na vás nečíha žiadne nebezpečenstvo, zrelaxovať a objaviť čaro nekonečnej zábavy. Tešíme sa na vašu návštevu!


Sledujte nás Facebook Buppi Detský Svet a dozviete sa viac.

Logotype

Avion Shopping Park

Ivanská cesta 16
821 04 Bratislava
+421 905 812 513

Zanechajte nám spätnú väzbu

© 2021-2023

Ingka Centres Holding BV