Darčekové karty

Ideálny darček a firemný benefit!

Netrúfate si vybrať darček? Využite ponuku našich darčekových kariet a potešte svojich blízkych, kolegov či obchodných partnerov.
Darčekové karty môžete nabiť od 10 – 250 Eur.

Karty zakúpite v Infostánku nákupného centra každý deň 9.00 –21.00, ktorý sa nachádza pri vstupe č. 2 od hlavného parkoviska alebo online v našom e-shope. V prípade záujmu o nákup väčšieho množstva darčekových kariet pre firmy alebo obchodných partnerov, kontaktujte priamo Infostánok na e-mail: infostanok.avion@gmail.com

Darčekové karty je možné uplatniť len v označených prevádzkach Avion Shopping Park Bratislava a v obchodnom dome IKEA Bratislava, a to po dobu 12 mesiacov od dátumu ich zakúpenia. Po uplynutí 12 mesačnej splatnosti nie je možnosť predĺženia alebo
akejkoľvek kompenzácie darčekových kariet.

Kúpiť darčekové karty online

Ako skontrolujem, aký mám zostatok na darčekovej karte a dátum skončenia platnosti?

  • Prejdite na webovú stránku

    Avion Bratislava (giftify.me)

    a zadajte číslo TOKEN, ktoré je na zadnej strane darčekovej karty

  • Naskenujte QR kód na zadnej strane darčekovej karty

Predaj papierových darčekových poukážok skončil k 3. 3. 2024. Ak vám poukážky zostali, naďalej nimi môžete platiť v prevádzkach. Platnosť poukážok je 12 mesiacov odo dňa zakúpenia, najneskôr však do 3. 3. 2025.

Kde môžem platiť darčekovými kartami alebo poukážkami?

Kompletný zoznam prevádzok

*Držitelia zamestnaneckých benefitov Benefit Plus a Up Déjeuner si môžu svoje poukazy vymeniť za darčekové karty Avion úplne zadarmo.

Logotype

Avion Shopping Park

Ivanská cesta 16
821 04 Bratislava
+421 905 812 513

Zanechajte nám spätnú väzbu

© Ingka Centres Holding B.V. 2024