Darčekové karty

Ideálny darček a firemný benefit!

Netrúfate si vybrať darček? Využite ponuku našich darčekových kariet a potešte svojich blízkych, kolegov či obchodných partnerov. Darčekové karty môžete nabiť od 10 – 250 Eur.

Karty zakúpite v Infostánku nákupného centra každý deň 9.00 – 21.00, ktorý sa nachádza pri vstupe č. 2 od hlavného parkoviska. V prípade záujmu o nákup väčšieho množstva darčekových kariet pre firmy alebo obchodných partnerov, kontaktujte priamo Infostánok na e-mail: infostanok.avion@gmail.com

Darčekové karty je možné uplatniť len v označených prevádzkach Avion Shopping Park Bratislava a v obchodnom dome IKEA Bratislava, a to po dobu 12 mesiacov od dátumu ich zakúpenia. Po uplynutí 12 mesačnej splatnosti nie je možnosť predĺženia alebo akejkoľvek kompenzácie darčekových kariet.

Predaj papierových darčekových poukážok skončil k 3. 3. 2024. Ak vám poukážky zostali, naďalej nimi môžete platiť v prevádzkach. Platnosť poukážok je 12 mesiacov odo dňa zakúpenia, najneskôr však do 3. 3. 2025.

Zoznam predajní, v ktorých je možné platiť darčekovými kartami a papierovými poukážkami.

Ako skontrolujem, aký mám zostatok na darčekovej karte a dátum skončenia platnosti?

  • Prejdite na webovú stránku

    Avion Bratislava (giftify.me)

    a zadajte číslo TOKEN, ktoré je na zadnej strane darčekovej karty

  • Naskenujte QR kód na zadnej strane darčekovej karty

*Držitelia zamestnaneckých benefitov Benefit Plus a Up Déjeuner si môžu svoje poukazy vymeniť za darčekové karty Avion úplne zadarmo.

Logotype

Avion Shopping Park

Ivanská cesta 16
821 04 Bratislava
+421 905 812 513

Zanechajte nám spätnú väzbu

© 2021-2023

Ingka Centres Holding BV