Cover | Klenotníctvo Jolleo
Avion Bratislava | Image | Logo | Klenotníctvo Jolleo

Klenotníctvo Jolleo

Už takmer 22 rokov nášho pôsobenia na trhu sme nepoľavili nič z našich hodnôt, s ktorými sme zakladali značku JOLLEO. Veríme v poctivé remeslo, kvalitné materiály a odvahu vnášať do zdanlivo konzervatívneho oboru nové impulzy a nápady, ktoré sa premietajú do našej práce – obrúčky, zásnubné prstene a ďalšie šperky.

Ku každej jednotlivej požiadavke pristupujeme s pokorou a úctou. Len takto sa môžeme stále niečo nové učiť, poznávať taje a možnosti materiálov čo sa odráža na výsledných šperkoch. Kladieme dôraz na návrh jedinečných kolekcií šperkov, z nich každý je zameraný na určitý štýl a príležitosť. Snažíme sa tak vyhovieť možnostiam a vkusu všetkých zákazníkov.

Naši zlatníci, faséri a rytci sú odborníci, ktorý vďaka dlhoročným skúsenostiam a schopnostiam vytvárajú zlaté šperky s puncom vysokej kvality a sú schopný vyhovieť takmer hocijakej požiadavke. Naším prianím je aby si každý odniesol šperk, ktorým dokonale vyjadrí to čo cíti a ako to cíti. Tešíme sa na Vašu osobnú navštíviť našej predajne JOLLEO.

Klenoty, hodinky a doplnky
Logotype

Avion Shopping Park

Ivanská cesta 16
821 04 Bratislava
+421 905 812 513

Zanechajte nám spätnú väzbu

© 2021-2023

Ingka Centres Holding BV