SUNSHINE RUNNING SUSHI

SUNSHINE RUNNING SUSHI

Chcete si vychutnať ázijské špeciality? Ázijská reštaurácia SUNSHINE RUNNING SUSHI Vás rada privíta vo svojich priestoroch na 1. poschodí centra Avion Shopping Park v časti Reštaurácie.

Priazeň hostí si získava vďaka tradičným ázijským kuchyniam - thajskej, kórejskej, čínskej. O kvalitu jedla sa starajú výlučne ázijskí majstri kuchári, ktorí Vám na želanie priamo pred Vašimi očami upravia jedlá rôznymi pikantnými a exotickými chuťami. Sushi je jednoznačne najobľúbenejším jedlom návštevníkov. Jedlo pre gurmánov zo surových rýb–lososa, tuniaka, kreviet sa podáva s ryžou, ktorá je dochutená ďalšími ingredienciami. Kvalita pripravovaných jedál a hlavne ich nezameniteľná chuť je aj v používaní typických surovín a korenín dovážaných priamo z Ázie.

V ponuke SUNSHINE RUNNING SUSHI prevládajú jedlá z hydiny, najmä kuracie mäso upravené na mnoho spôsobov. V sortimente ponuky nechýbajú ani alkoholické nápoje, čínske ryžové pivo Tsingtao, slivkové víno a pálenka vyrobená z ružových lupienkov.

Novinka RUNNING SUSHI v štýle all you can eat znamená, že jedlo príde priamo k Vášmu stolu na bežiacom páse, kde nájdete studené a teplé jedlá, ktoré môžete konzumovať v neobmedzenom množstve max. 3 hodiny.

Tešíme sa na vašu návštevu!

 

Poloha

Podlažie 1

Ukázať na pláne centra

Otváracie hodiny obchodu

Pondelok - Piatok 10:00 - 21:30
Sobota - Nedeľa 10:00 - 21:00
Sunshine
Sunshine
Sunshine