Klenotníctvo Jolleo logo

Klenotníctvo Jolleo

Už takmer 22 rokov nášho pôsobenia na trhu sme nepoľavili nič z našich hodnôt, s ktorými sme zakladali značku JOLLEO. Veríme v poctivé remeslo, kvalitné materiály a odvahu vnášať do zdanlivo konzervatívneho oboru nové impulzy a nápady, ktoré sa premietajú do našej práce – obrúčky, zásnubné prstene a ďalšie šperky.

Ku každej jednotlivej požiadavke pristupujeme s pokorou a úctou. Len takto sa môžeme stále niečo nové učiť, poznávať taje a možnosti materiálov čo sa odráža na výsledných šperkoch. Kladieme dôraz na návrh jedinečných kolekcií šperkov, z nich každý je zameraný na určitý štýl a príležitosť. Snažíme sa tak vyhovieť možnostiam a vkusu všetkých zákazníkov.

Naši zlatníci, faséri a rytci sú odborníci, ktorý vďaka dlhoročným skúsenostiam a schopnostiam vytvárajú zlaté šperky s puncom vysokej kvality a sú schopný vyhovieť takmer hocijakej požiadavke. Naším prianím je aby si každý odniesol šperk, ktorým dokonale vyjadrí to čo cíti a ako to cíti. Tešíme sa na Vašu osobnú navštíviť našej predajne JOLLEO.


Poloha

Podlažie 0

Ukázať na pláne centra

Otváracie hodiny obchodu

Pondelok - Piatok 10:00 - 21:00
Sobota - Nedeľa 09:00 - 21:00
Klenotníctvo Jolleo
Klenotníctvo Jolleo
Klenotníctvo Jolleo