Buppi Detský Svet  - logo

Buppi Detský Svet

Buppi Detský Svet je najväčšie dvojpodlažné interiérové ihrisko plné zábavy a detských preliezok v bezpečnom a podnetnom prostredí. Je určené pre deti všetkých vekových kategórií. Ponúkame certifikované preliezacie zostavy inšpirované džungľovým pralesom, trampolíny, guličkovú zónu, bobovú dráhu, obrovskú sopku s mega šmykľavkou a mnoho ďalších unikátnych atrakcií, kde sa nenudí žiadne dieťa. Rodičia si oddýchnu v relax zóne, v priestoroch určených na občerstvenie, alebo sa môžu zahrať so svojimi deťmi. Pre najmenších návštevníkov sme pripravili oddelenú zónu v dotyku s priestorom na oddych. Samozrejmosťou je parkovisko pre kočíky, prebaľovacie pulty a bezbariérový prístup.

Radi pripravíme pre vás a vaše deti narodeninové oslavy presne podľa vašich predstáv a požiadaviek. Skúsení animátori sú vám k dispozícii. Každý oslávenec či oslávenkyňa sa môže tešiť na darček od nášho maskota, opičky Buppi.

Príďte sa „stratiť“ do jedinej džungle kde na vás nečíha žiadne nebezpečenstvo, zrelaxovať a objaviť čaro nekonečnej zábavy.

Tešíme sa na vašu návštevu!

Otváracie hodiny obchodu

Po-Ne 09:00 - 20:00
bupi1
bupi3
bupi3