Beer Station logo

Beer Station

Beer Station je najväčšia sieť predajní s pivom od malých pivovarov. Pivo plníme do fliaš priamo pred zákazníkom na princípe protitlaku cez špeciálne plničky, vďaka ktorým sa do piva nedostáva vzduch. Takto si čerstvo načapované pivo uskladnené v chladničke zachováva svoje vlastnosti, chuť a kvalitu až pokým sa neotvorí.

V každej jednej prevádzke je bohatá ponuka čerstvých remeselných pív so sebou, ktorá sa obmieňa každý deň. Riadime sa ročným obdobím, počasím, vyberáme najkvalitnejšie pivo na trhu, nezabúdame na novinky, špeciály a piva s oceneniami. Určitú rolu hrá aj dopyt, ktorý môže byť na každej prevádzke trochu iný. Vždy sa snažíme ponuku zostaviť tak, aby sme vyhoveli každému pivárovi, preto na Pivnej Stanici nemôžu chýbať ležiaky, ani obľúbené IPy, APy, či Portery, pšeničné a iné piva. Za prvé 4 roky prevádzky Beer Station ponukli až 3500 rôznych pív z 300 pivovarov.

Zakladáme si na kvalite piva, preto každé ráno a každý večer preplachujeme pivné hadičky čistou vodou, čo je podstatným krokom k zachovaniu čerstvosti piva. Sudy s pivom tiež uchovávame v chladiacich boxoch, pretože remeselný nápoj je nepasterizovaný a väčšinou aj nefiltrovaný. Takže pravidlo o tom, že prvé a posledné načapované pivo musí byť zlé, u nás neplatí.

 

Poloha

Podlažie 0

Ukázať na pláne centra

Otváracie hodiny obchodu

Pondelok - Piatok 10:00 - 21:00
Sobota - Nedeľa 09:00 - 21:00
Beer Station
Beer Station
Beer Station