OTVORENÉ AKO NIKDY PREDTÝM

OBJAVTE ZNOVU VAŠE OBĽÚBENÉ MIESTA

Milí priatelia, v Avione máme od 20. mája znovu otvorené.

Tešíme sa na vás v otváracích hodinách, a to

PO - PIA 10.00 - 21.00 a SO - NE 09.00 - 21.00. V nedeľu budú otvorené len vybrané prevádzky v zmysle aktuálneho opatrenia ÚVZ SR.

Obchodný dom IKEA je otvorený v dňoch PO - SO 09.00 - 21.00.

Veríme, že po dlhých týždňoch izolácie sa aj do nášho nákupného centra opäť vráti život, že si budeme konečne môcť vychutnať dobré espresso, nechať si urobiť nový strih v obľúbenom kaderníckom salóne, doplniť šatník o pekný kúsok z nových kolekcií či zútulniť svoju domácnosť novým nábytkom alebo doplnkami.

Objavte znovu vaše obľúbené miesta a zažite Avion tak ako nikdy predtým. Sme odhodlaní urobiť z tohto okamihu nový zážitok. Sme si vedomí, že sa možno niektoré veci zmenia alebo budú skrátka inak ako predtým. No veríme, že dodržiavaním všetkých bezpečnostných opatrení vytvoríme spoločne miesto, kam sa budete radi vracať. 

Urobte si radosť a využite špeciálne ponuky, ktoré si vaše obľúbené značky pre vás pripravili. Výber zaujímavých zliav na uvítanie nájdete TU.

Naviac sme si pre vás pripravili hneď niekoľko noviniek, ktoré vám zážitok z nakupovania a našich služieb spríjemnia. Môžete sa tešiť na predajne v nových priestoroch, ďalšie značky či služby, ktoré doplnia ponuku pre lepší každodenný život.


Objavte znovu vaše obľúbené miesta.
AVION