MÁME OTVORENÉ

AVION JE ZNOVU OTVORENÝ OD 20. MÁJA!

Milí priatelia, dovoľte, aby sme vás informovali, že prevádzka nášho nákupného centra je od 20. mája znovu otvorená.

Tešíme sa na vás v tradičných otváracích hodinách, a to

PO - PIA 10.00 - 21.00 a SO - NE 09.00 - 21.00. V nedeľu budú otvorené len vybrané prevádzky v zmysle aktuálneho opatrenia ÚVZ SR.

Obchodný dom IKEA je otvorený v dňoch PO - SO 09.00 - 21.00.

Od stredy 20. mája pre vás otvorila väčšina predajní a služieb Avionu.

Svoje prevádzky otvorila aj naša Gastro pasáž, kde si opäť budete môcť vybrať to najlepšie z domácej i medzinárodnej kuchyne. Keďže musíme rešpektovať nariadenia Úradu verejného zdravotníctva SR, prosíme o dodržiavanie bezpečnostnej vzdialenosti i maximálny počet osôb sediacich za jedným stolom. Pripravená je pre vás aj terasa na 1. poschodí nad Gastro pasážou, kde si svoju obednú pauzu alebo voľný čas môžete užiť na čerstvom vzduchu.

Naďalej zostáva zatvorený Buppi Detský Svet, Kolabo coworking, klzisko, Golem Club fitness centrum a všetky detské zóny.

Zdravie našich zákazníkov a zamestnancov je pre nás najvyššou prioritou. Robíme všetko pre to, aby ste sa u nás cítili bezpečne a príjemne. Pre maximálny komfort sme preto zaviedli zvýšené hygienické opatrenia.

Pre zaistenie čo najväčšej bezpečnosti vás prosíme o dodržiavanie nasledovných pravidiel.


Vstup len s rúškom.


Dodržujte odstup.


Použite dezinfekciu a umývajte si ruky.


Uprednostnite platbu kartou.


Max. 2 osoby pri stole.


Dodržujte odstup v Gastro pasáži.


Dôležité je dodržovanie základných hygienických pravidiel, hlavne správneho umývania rúk a ich následnej dezinfekcie.
Dávkovače s dezinfekciou nájdete u každého vchodu a na pasáži. Taktiež sa na hodinovej báze dezinfikujú všetky dotykové plochy v spoločných priestoroch.

V prípade, že vám dochádzajú rúška alebo dezinfekcia so sebou, v automatoch pri vchode smerom k McDonald´s alebo vedľa pošty si svoje zásoby môžete doplniť.

Objavte znovu vaše obľúbené miesta.
AVION