VIBE weekend POP-UP lokálnych dizajnérov

VIBE weekend POP-UP lokálnych dizajnérov

Zažite v dňoch 26. – 27. novembra v čase od 10.00 do 20.00 svet pomalej a udržateľnej módy v Avione. Prinášame vám unikátne predstavenie a predaj takmer 50 slovenských dizajnérskych značiek. Okrem kvalitných a originálnych kúskov môžete podporiť slovenskú tvorbu, zapojiť sa do súťaže alebo oddýchnuť si pri sprievodnom programe nielen pre deti.

VIBE weekend bude prebiehať v Komunitnom centre, ktoré sa nachádza na 1. poschodí nad predajňou Office Shoes.

Organizátorom podujatia je spoločnosť VIBE, ktorá zastrešuje lokálne udržateľné značky oblečenia, doplnkov a kozmetiky.

Dizajnérske značky, na ktoré sa môžete tešiť:
Priskini, Zrzaky, Chlapaky, Soouly, Lubene, Minay, Colour Lover Comestics, Ollam Atelier, Bartosi, Ellarte, Chic&lovelyLadime, Mamine, PIXIE pre deti, Mell, Minioo, Belosvede, LB StoriesVulvoraLukáčová ARTTIFFIWOMAXBODASviečky SvetluškaAjkaSISTERSAkoyaKUBIRITA Fashion&AccessoriesBiofyTatrasvitFollyFiloWEARHIPPYBALMORASubcretKatarína ŠuchováSimply FitSlovenské koreneTeoryaTHE POLA´SCITYZen a ďalší.

*Zoznam budeme postupne aktualizovať

Počas VIBE weekendu sme si pre Vás pripravili 2 tomboly o hodnotné ceny - do jednej budú zaradení všetci zákazníci, ktorí u nás nakúpia. Do druhej tomboly sa môže zapojiť ktokoľvek, kto si počas oboch dní zakúpi tombolový lístok v hodnote min. 2€.

Celý výťažok bude následne venovaný neziskovej organizácii Plamienok n.o., ktorá sa venuje nevyliečiteľne chorým, a poskytuje  bezplatnú psychologickú, terapeutickú a poradenskú pomoc deťom a ich rodinám. (info www.plamienok.sk).

Žrebovanie výhercov tomboly sa uskutoční v nedeľu, 27.11.2022 o 18:00 hod.


Tešíme sa na vás!
AVION

Platí do 26 nov