Vegánstvo ako životný štýl

Vegánstvo ako životný štýl

Vychutnajte si online debatu Barbary Kyškovej z vegan blogu Rebarbora a moderátorky Frederiky Halászovej z pohodlia svojej obývačky.

Hovoriť budeme o vegánstve, o tom, aká vedie k nemu cesta a ako je najlepšie začať, ak sa rozhodnete stať vegánmi, ale aj o iných ako stravovacích aspektoch života, ktoré prechod na vegánsky spôsob života ovplyvní. Ak vás zaujíma z čoho pozostáva jedálniček vegána, či vegánstvo automaticky znamená zdravá strava a kde sa chodia najesť vegáni, sledujte nás v utorok 9.2. v čase od 18.00 - 19.00 na FB stránke Avion Shopping Park Bratislava a Kolabo Coworking.

Debatu budeme vysielať naživo z priestorov Kolabo Coworking. Ste srdečné vítaní priamo sa do debaty zapojiť prostredníctvom otázok v komentároch pod udalosťou, alebo cez aplikáciu sli.do/veganlife. V deň prednášky Vám zašleme pripomienkový email so streamovacím linkom, stačí sa zaregistrovať zakúpením bezplatného lístka. Link na registráciu: https://bit.ly/3bS99XT

Mediálny partneri podujatia: Startitup, Kam do mesta, CITYLIFE.SK, tickpo.sk

"Vegánstvo ako životný štýl" je 4. zo série komunitných prednášok Lepšie pre ľudí a planétu na ekologické témy, ktorú prináša Avion Shopping Park v spolupráci s Kolabo Coworking. Téma udržateľnosti je súčasťou každodennej práce v Avione. Záleží nám na tom, aby naše správanie malo pozitívny dopad na životné prostredie a inšpirovalo zákazníkov k zmene. Všetky aktivity a iniciatívy Avionu pre podporu projektov, týkajúcich sa verejného povedomia o možnosti zlepšenia dopadu na životné prostredie nazývame Eko príbeh.  

AVION