Roboti_1000_19

Hravá technika pre všetkých!

Je čoraz náročnejšie nájsť miesto a aktivitu, pri ktorej sa zabavíte nielen vy, ale aj celá vaša rodina. Zažite virtuálny svet plný zábavy, neočakávaných situácií a celosvetovo najaktuálnejších technológií. Na svoje si prídu všetky vekové kategórie a vy sa tak môžete spoločne zabaviť s rodinou i kamarátmi.

Výstava ROBOTIKA prepája zábavu so vzdelávaním, čo zaručuje perfektný program nielen na víkend. Dokopy 15 exponátov je ladených zábavnou formou a zároveň vzdelávajú. Každý jeden približuje súčasný a budúci technologický vývoj alebo zoznamuje s určitými fyzikálnymi javmi.

Najrozsiahlejšie interaktívne dielo na svete

Takmer deväťtisíc elektrických prepínačov so svetelnými diódami vnútri kolísky tvorí unikátnu umelecko-technickú inštaláciu, ktorá vám dovoľuje vytvárať rôznofarebné obrazce. Vďaka svojej veľkosti ide o svetovo najrozsiahlejšie interaktívne dielo zostavené z elektrických prepínačov. Ste schopný vytvoriť zo zapnutých vypínačov smajlíka, strom alebo niečo zložitejšie? 

Dokážete reagovať včas a poradiť si so stúpajúcou obtiažnosťou? 

Pýtali ste sa niekedy, akú rýchlu reakciu máte? Ako rýchlo dokážete reagovať po tom, čo niečo uvidíte alebo zažijete? Pomocou jedného z vystavených prístrojov budete vedieť, aká je vaša skutočná rýchlosť. Výsledky sú okamžite viditeľné a môžete ich porovnať s vašimi priateľmi a rodinou.

Konečne sa môžete vykričať!

Možno ani netušíte, aké hlasité sú niektoré ľudské činnosti. Dokážete byť dostatočne hlučný a spôsobiť taký hluk, aby ste boli hlasitejší než vysávač alebo aby ste prekričali idúci vlak?  Vstúpte do zvukotesnej kabíny a nechajte vašu energiu prehovoriť.

Ovládnite svet silou vôle

Tiež ste ako dieťa chceli mať nadprirodzené schopnosti a ovládať predmety okolo seba pomocou vôle? Sila sa prebúdza a vy dostávate jedinečnú možnosť ovládať vystavené elektrické vozidielko len pomocou svojich myšlienok.

Robot budúcnosti Sanbot prišiel aj na Slovensko!

Kto by nechcel mať doma malého spoľahlivého pomocníka, ktorý zvládne urobiť základné domáce práce alebo bude len príjemným spoločníkom? Sanbot je dokonalá kombinácia človeka a stroja. Ergonomický dizajn sa spája s najmodernejšími technológiami, ktoré umožňujú mnoho pokročilých interakcií.

 

Príďte so svojou rodinkou či kamarátmi na veľkolepú výstavu virtuálneho sveta zábavy a všadeprítomnej budúcnosti. Až do konca marca môžete popri nakupovaní vyskúšať 15 interaktívnych exponátov na vlastnej koži. Výstavu s názvom ROBOTIKA nájdete v AvionShopping Parku pred predajňou SportsDirect.