Lepšie pre ľudí a planétu

Téma udržateľnosti je prirodzenou súčasťou našej každodennej práce v Avione. Záleží nám na tom, aby naše správanie malo pozitívny dopad na životné prostredie a inšpirovalo zákazníkov.

Eko príbeh je súbor aktivít a iniciatív Avionu pre podporu projektov, týkajúcich sa verejného povedomia o možnosti zlepšenia dopadu na životné prostredie. 

Vďaka projektom ako nabíjacie stanice pre elektromobily alebo Slovnaft BAJK sa k nám môžete dopraviť ekologickejšie. Zber kníh, LP platní a elektroniky ušetrí priestor vo vašej domácnosti a pomôže vám zbaviť sa nepotrebných vecí. Vytváraním menšieho odpadu ovplyvňujeme akú planétu ponecháme ďalším generáciám. 

Udržateľný spôsob života sa týka nás všetkých. Je to vyjadrenie našej zodpovednosti k planéte, a preto Avion plánuje prispieť k výsadbe stromov. Chceme spolupracovať s komunitami, aby sme zjednotili naše spoločné úsilie a podporili lokálnych umelcov či mladých nadaných športovcov. Našou prioritou je aj organizovanie pravidelných workshopov a prednášok na tému ekológie a životného prostredia, aby sme ideu udržateľného spôsobu života pomohli šíriť ďalej. 

Pridajte sa spolu s nami k pozitívnej zmene.

 

Aplikácia IKEA Better Living

Aplikácia IKEA Better Living

Jednoduché kroky k udržateľnejšiemu životu
Aplikácia IKEA Better Living vám poskytne jednoduché tipy a nápady, vďaka ktorým budete žiť udržateľnejšie doma aj v práci. Aplikácia usporiada udržateľné tipy do aktivít, ktoré si po ich splnení môžete zaznamenať. Zistite viac o každej aktivite prostredníctvom užitočných odkazov, chýbať nebudú ani bonusové body.

Zapojte sa do výzvy a zistite koľko energie, uhlíka a vody dokážete doma ušetriť. Podeľte sa o svoje aktivity či úspechy s priateľmi, zapojte aj ich. Zdieľajte svoje výsledky a tešte sa zo svojich úspechov.


Stiahnite si aplikáciu Stiahnite si aplikáciu