Vianočné darčeky pre každého

Ako pod stromčekom prekvapiť a nevyvolať zbytočné rozpaky? Vyberá sa vám ľahšie darček pre muža alebo skôr ženu? Je naozaj ťažké trafiť pre každého to pravé. A či už siahnete po klasike ako kniha, ponožky či parfum, prinášame vám hneď niekoľko inšpirácií z Avionu pre malých aj veľkých. Sledujte pozorne naše vianočné tipy z predajní Pandora, Petra Toth, Benu lekáreň, Douglas, iStore, Dráčik, Dedoles a vnimavehracky.sk, ktorými určite nič nepokazíte. 


Pre milujúcu partnerku

Veľa z nás rozmýšľa prakticky a do domácnosti na sviatky často volí domácich pomocníkov, ktorí majú žene uľahčiť domáce práce. No je to skutočne darček pre ňu? Čo ak by sme jej tento rok skôr pripomenuli, aká je výnimočná a že má myslieť viac na seba? A tak nový mixér, robotický vysávač či žehličku radšej vymeňme za voňavú súpravu kúpeľovej kozmetiky alebo aromalampu pre chvíle odpočinku a relaxovania. Náročnejšie partnerky poteší krásny šperk, náramkové hodinky, luxusná kabelka alebo štýlová peňaženka.
 

Pre milovníka technológií 

Ak máte doma domáceho majstra, potom je hneď všetko jasné… No ak radšej smeruje svoju pozornosť na nové technológie, potom určite nič nepokazíte napríklad novými Apple iPod slúchadlami či Apple Watch hodinkami. Na trhu je tieto Vianoce aj nový Apple iPhone 13. Oproti predchádzajúcej verzii prináša najvyspelejší dvojitý fotoaparát, závratne rýchly čip A15 Bionic a veľký skok vo výdrži batérie.
 

Pre našich najmenších

Malí chalani ocenia robotov YCOO, ktorých ľahko ovládnu pomocou diaľkového ovládača. V predajni Dráčik zoženiete okrem hračiek aj baterky, a preto sa deti môžu hrať rovno pod stromčekom. Bábiky LOL a OMG sú tu pre najmenšie aj veľké slečny. Prezliekajte bábiky a hrajte sa s ich doplnkami v niekoľkých verziách. Pre malých zvedavcov, ktorí milujú vedomosti, je tu hovoriace pero, ktoré ich zavedie do ríše zvierat, angličtiny a kníh podľa ich výberu. No a, samozrejme, nesmieme zabudnúť ani na obľúbený Dedoles, kde to farebnými ponožkami, šľapkami a spodnou bielizňou priam hýri. 
 

Pre mamičky a babičky

Naše milované a starostlivé… No kto sa postará o ne? Pod stromčekom pre ne nesmie chýbať dávka zdravia, značková kozmetika či wellness balíček. Určite ocenia a dobrú knihu od Táne Vasilkovej alebo autobiografiu Petry Vlhovej
 

Pre nerozhodných

Ak sa neviete rozhodnúť, ponúkame vám ešte možnosť zakúpiť si darčekové poukážky v hodnote 10 €, 20 €, 50 €. Obdarovaný ich môže použiť pri platení v našich prevádzkach. Platia rok od vystavenia a zakúpite ich v Infostánku v Avione.