Tipy na vianočné darčeky v Avione

Ako blízkym ukázať, že nám na nich záleží? Darovaním darčekov si ľudia prejavovali náklonnosť už v starovekom Egypte. Malá drobnosť, niečo milé, no aj drahokamy pre najnáročnejších… To všetko sú poklady, s ktorými pri stromčeku vyčarujeme nejeden úsmev. Pozrime si spolu tipy na darčeky z Avionu. Ak k nim pribalíme navyše želanie toho najlepšieho, povedia to jednoducho za nás.

Malí nezbedníci
Originálne, vnímavé, drevené, montessori… Aj my sme sa v tom tak trochu stratili. Vybrať si z toľkých možností je naozaj náročné. Hračky sú pre deti dôležité. Zdokonaľujú detskú motoriku, podnecujú fantáziu, rozvíjajú vedomosti. Pri ich výbere preto nezabúdajme na kvalitu a bezpečnosť. Originálnym darčekom pre tvorivé deti je napríklad maľovanie pieskom z mramoru. Táto netradičná zábava si získa tak chlapcov, ako aj dievčatá. V predajni VnimaveDeti.sk zoženiete túto kreatívnu súpravu už od 10,90 €. Minisúprava, ktorá obsahuje všetko potrebné, začína od 24,90 €. 

Tipy na detské knihy
Kto by nepoznal Pippi Dlhú pančuchu? Často roztopašné a svojrázne dievčatko zažíva s kamarátmi Tomom a Annikou nevšedné dobrodružstvá. V kníhkupectve Panta Rhei zoženiete knihu buď samostatne, alebo vo výhodnom sete troch kníh za 18,95 €. Medzi deťmi sú tiež obľúbené príbehy nezbednej opice Škorice od detského autora Petra Stoličného. Na a nezabudnime si pribaliť Povedačky na cesty, ktoré zabavia počas dlhšej cesty autom. 


Unavená gazdinka

Upratať každý deň celú domácnosť dáva zabrať, tak prečo si niektoré veci neuľahčiť? Ušetríme si tak čas. Umývačka riadu z Datartu sa postará o kopu špinavých tanierov. Vysávač Xiaomi zase povysáva aj zotrie podlahu. V predajni Xiaomi sme vybrali model  Mi Robot Vacuum Mop Essential už od 169 €. Viac času tak môžeme využiť na starostlivosť o seba a unavenú pleť. V Avione máme bohatý výber kozmetiky a parfumov. Vyberajte zo značiek ako Soaphoria, Ziaja, Yves Rocher alebo Douglas. Ako pomôcka vám môže poslúžiť aj zoznam našich predajní.

Večne hravý
Každý z nás bol malým dieťaťom, no len málokto si na to pamätá… Neprestať sa hrať ani v dospelom veku je stále zábava. V predajni Brloh sa skrývajú naozajstné skvosty, a to najmä pre fanúšikov herného priemyslu. Novinku z jesene FIFA 2021 sme tu zohnali už od 39,99 €. Predajňa Biliard je zase rajom všetkých spoločenských hier. Skvele nám tu poradili podľa veku aj náročnosti. Overenými tipmi sú napríklad Aktivity, Desatoro a Dixit
 

Starkému a starkej 

Zdravie je niečo, čo sa nedá kúpiť. Želáme si ho z celého srdca a s pribúdajúcim vekom o to viac. Príjemným darčekom preto môžu byť aj rôzne výživové doplnky a vitamíny na podporu imunity. V lekárni Dr.Max alebo Benu Lekáreň ponúkajú ich široký výber vo výhodných vianočných baleniach. Ich vianočný stôl rozvoňajú aj ručne vyrábané sviečky z včelieho vosku a med z kiosku Cera Mel. 

Personalizované darčeky 
Spomienky sú tu s nami celý život. Ako si uchovať tie najkrajšie? Ako si z času na čas len tak zaspomínať? Staré fotografie nám ľahko pripomenú, ako nám bolo skvele. V predajni CEWE Fotolab sa dajú vyrobiť kalendáre z vlastných fotiek, kniha spomienok či hrnček s vlastným motívom. 
 

Milované maminy

Kto by odolal vôni tohto kvalitného čierneho dopingu? A aké by to boli rána bez kávy? Doprajme mamine chvíľu, aby si mohla poklebetiť pri šálke kvalitnej kávy. Skvelý výber káv je v ponuke v našich predajniach Tchibo a Cafepoint. 

Náročná priateľka
Ako sa vraví, šperky nie sú hriech. No a keď zdobia nevídanú krásavicu, sú to spojenia, ktoré nikto neprehliadne. V novootvorenom klenotníctve Jolleo alebo v luxusnom klenotníctve Halada objavíte šperky určené na špeciálne príležitosti i každodenné nosenie. To sa budú jej oči pri stromčeku trblietať!
 

Manažérske povinnosti

Ak ste ešte počas home officeu nezanevreli na kvalitné košele ani saká, potom nesmiete minúť napríklad predajne Alain Delon či Sedryk Le Blanc. Ponúkajú aj kvalitné kožené doplnky, manžetové gombíky, motýliky a kravaty. 

Niečo pre nerozhodných
Máme riešenie aj pre bezradných. V našom Infostánku viete zakúpiť darčekové poukážky v hodnote 10 €, 20 € a 50 €. Uplatniť ich obdarovaný môže vo vybraných prevádzkach Avion Shopping Parku, ktorých zoznam nájde na našej webovej stránke. Platnosť poukážok je 12 mesiacov od zakúpenia.