RIFĽOVÉ KRAŤASY NA 10 JARNÝCH SPÔSOBOV

Tak ako rifle tvoria základ šatníka v chladnejších mesiacoch, krátke rifle ho môžu tvoriť v tých teplejších. Dajú sa vynosiť v športových, casual aj elegantnejších outfitoch. Základom je, aby vám dobre sadli a cítili ste sa v nich pohodlne.   
Fashionblogerka Zrzkastyle inšpiruje, ako vynosiť jedny rifľové kraťasy až na 10 rôznych spôsobov. Všetky kúsky nájdete v ponuke Gant v Avione.
 1. POLO TRIČKO
  Úplne základná a najprirodzenejšia voľnočasová kombinácia je ku kraťasom si obliecť polo tričko a tenisky. Skúste však siahnuť po pestrejšej farebnosti a okolo pliec uviazať mikinu. Prinesie to do outfitu zaujímavý vzruch.  
 2. MIKINA
  Ak sa schladí, máte mikinu rovno poruke a oblečiete si ju na tričko. Vyhrňte rukávy, nechajte trčať golier a pridajte šiltovku. Tieto detaily základný outfit ozvláštnia. 
 3. DVOJITÝ DENIM
  Ak sa rozhodnete si ku kraťasom obliecť aj rifľovú bundu, je fajn túto denimovú jednotnosť „rozbiť“ pretŕčajúcou košeľou.
 4. ELEGANTNÁ KOŠEĽA
  Rifľové kraťasy sa pokojne môžu využiť aj v smart casual looku. Ak nie sú príliš krátke a vyzývavé a obujete si k nim lodičky, môžu poslúžiť aj na pracovné stretnutie.
 5. SAKO
  Ak si na košeľu oblečiete ešte aj sako, zavŕšite elegantný biznis look.
 6. OBRÁTENÁ KOŠEĽA
  Ak po práci máte naplánované stretnutie na terase a nechcete pôsobiť príliš formálne, skúste len košeľu, ktorú ste mali v práci, otočiť naopak. Vzadu odhalíte chrbát a vpredu vytvoríte akoby rolák. Razom máte hotový nový nápaditý outfit. 
 7. ŠATY
  Kraťasy sa dajú obliecť aj pod šaty. Prečo by ste to robili? Z dvoch dôvodov: Jednak to môže byť poistná vrstva, ak sú vaše šaty príliš krátke a zafúka vietor, a jednak to môže byť veľmi efektné. Najmä pri košeľových šatách, kde môžete spodné gombíky nechať rozopnuté  a košeľu vpredu ešte aj zastrčiť za kraťasy. Pri chôdzi a vo vetre vám budú šaty efektne viať.
 8. SVETER
  Ak je pre vás mikina príliš športovou možnosťou, siahnite po ľahkom svetríku. Aj ten môžete ozvláštniť doplnením goliera z polo trička. 
 9. TIELKO
  Základnú, už letnú kombináciu tielko + kraťasy oživíte pestrofarebným klobúčikom.
 10. PÁNSKA KOŠEĽA
  Pánske veci skombinované s prudko ženským základom pôsobia veľmi efektne. Vyhrňte rukávy, zaviažte košeľu na uzlík a nikto nerozozná, či máte oblečenú svoju košeľu, alebo partnerovu.

Nech už sa rozhodnete pre ktorúkoľvek kombináciu, základom je, aby ste si vybrali kraťasy, ktoré najviac pasujú k vašej postave a vyzdvihujú to, čo je na nej najkrajšie. Či siahnete po obtiahnutých alebo voľnejších, kratších alebo dlhších, je už na vás. Dôležité je nájsť si ten svoj top strih.


Zrzkastyle