Letné šperky, v ktorých zažiarite

Hľadáte dokonalý šperk, ktorý počas leta povznesie váš vzhľad na vyššiu úroveň? Pozreli sme sa na originálne kúsky z predajní MOLOKO, SOFIA a HALADA JEWELLERY v Avion Shopping Parku. Vyberte si ten svoj, ktorý vás ozdobí na letnej dovolenke, hudobnom festivale či koncerte. Ukážte svoje ja aj vďaka pestrým farbám, ktoré vám dodajú nielen energiu, ale aj šmrnc. 

Odolajú kúpaniu vo vode
Patríte k ľuďom, ktorí zbožňujú slnko a vodu, no bez šperkov si svoj život neviete predstaviť? Máme pre vás tip na kolekciu AquaForte, s ktorou si zacestujete až do krajiny ich pôvodu – samotného Talianska. Všetky šperky sú vyrobené zo striebra a sú pozlátené 23-karátovým zlatom. Na zdobenie sa používajú zirkóny alebo farbený krištáľ, preto tieto farby nezmyje žiadna voda. Keďže kolekcia odolá aj styku s morom, je dovolené sa v šperkoch z tohto radu aj kúpať. 
 

Farebné, hravé a milé

Prineste si do života kúsok radosti aj vďaka živým farbám. Kolekciu týchto náramkov s rôznymi vzormi vytvorila moderátorka a modelka Soňa Skoncová. Za myšlienkou značky stála chuť vytvoriť originálny doplnok. Značka si veľmi rýchlo získala srdcia ľudí a mnohých známych osobností. V MOLOKO preto zoženiete všetky najnovšie farby a vzory, ako aj náhrdelníky či rúže na pery KUKU. 
 

Vylovené z morských vĺn

Klasická biela perla krásne zažiari na opálenej pokožke. Tento nádherný šperk vám pripomenie šumenie mora počas letných dní. Nechajte sa strhnúť vlnou jemnosti, čistoty a šarmu. Perla sa stane doplnkom, ktorý vám dodá eleganciu na každú príležitosť. V HALADA JEWELLERY nájdete výber bielych, ružových i sivých perál v rôznych spracovaniach na prsteni, náramku alebo prívesku.  

A ak preferujete skôr drahokamy a diamanty, poobzerajte sa tu po rôznych setoch. V spoločnosti tak ľahko strhnete pozornosť a doladíte svoj outfit na vyššiu úroveň. 
 

Polichotia opálenej pokožke

Zlatá farba krásne ukáže na opálenej pokožke. Francúzska značka Les Georgettes kombinuje šperky s vymeniteľnou a obojstrannou kožou. Za pár sekúnd môže každá žena premeniť svoje šperky tým, že zmení alebo obráti farebný kožený pás. Noste svoj náramok tromi rôznymi spôsobmi – samostatne alebo s jednou z dvoch farieb obojstrannej kože. V ponuke predajne MOLOKO je aj širšia verzia s hodinkami. 

Ak sa obzeráte po origináli, ktorý môžete nosiť neustále, nemali by ste minúť Cruciani. Tento macramé náramok sa predáva s rôznymi symbolmi ako láska, motýľ či šťastie.
 

Priateľstvo na celý život

Vraví sa, že ak si náramok priateľstva vymenia medzi sebou dve dievčatá, spečatí to ich kamarátsvo „navždy”. Traduje sa, že takýto náramok má následne aj ochrannú moc. Je preto len na vás, ktorý pre svoju najlepšiu kamarátku vyberiete. V ponuke predajne SOFIA je hneď niekoľko kúskov od značky CO88, ktorá na výrobu používa oceľ a prírodné kamene. To vnáša do šperkov kúsok individuality a tiež odolnosti. Dokonalá kombinácia, nemyslíte?