Letné plážové vychytávky

Horúce letné dni aj naďalej pokračujú a my sme sa preto vybrali na lov skvelých plážových vychytávok z našich prevádzok v Avion Shopping Parku. Pozrite sa spolu s nami na slamené a brmbolcové kúsky z predajne Bershka, bez ktorých si túto sezónu jednoducho nevieme predstaviť. S nafukovačkami z Alltoys bude toto leto jednoducho zábava. Nezabudli sme ani na tipy, ako svoju pleť chrániť pred slnečnými lúčmi. Tak „Aloha” a uvidíme sa na pláži!
 

Jedným z trendov tohto leta sú jednoznačne prírodné materiály. Aj preto sa veľkej obľube tešia práve slamené, tkané alebo jutové kabelky, ktoré nájdete aj v predajni Bershka. Keďže táto taška je vyrobená prevažne z prírodných materiálov, potešíte tým nielen seba, ale aj životné prostredie. Stala sa kúskom, ktorý si so sebou nemusíte brať len k vode. A keďže sú na výber rôzne veľkosti a tvary, je na vás, s čím tento trendy kúsok skombinujete. Hodia sa napríklad k bohémskemu štýlu šiat, na letný festival či koncert. 


Ak je počas leta práve voda vaše najobľúbenejšie prostredie, potom vám nesmú chýbať farebné a hravé nafukovačky. Kruhy, rukávy, kreslá, lopty, držiaky na drinky – to sú všetko doplnky, ktoré vám umožnia vychutnať si slnečné lúče na hladine. Pre malých ľahko vykúzlite domáci bazén. A starší si zase užijú zábavu a pohodlné leňošenie v podobe kolesa s plameniakom či drakom. Rozveselíte sa spolu s priateľmi. 


Či už ste sa rozhodli leto tráviť pri bazéne alebo na pláži, plavkové trendy na rok 2021 jednoducho netreba ignorovať. Pri ich výbere hľadajte asymetrický strih vo forme rezanej braletky s výstrihom na prsia. Tiež farebnú explóziu vzorov podmorského sveta alebo metalízy. Háčkované plavky z vás na pláži urobia doslova divu. Nič nepokazíte ani, ak stiahnete po volánikoch alebo retro strihu. Dokonca ani celé plavky nie sú už žiadne tabu. Medzi tými mužskými aj naďalej dominuje šortková dĺžka s voľnejším strihom.  


Pitný režim je pre pobyt na slnku nesmierne dôležitý. Denne by sme mali počas leta vypiť aspoň 2 – 4 litre vody. Aby sme na to nezabúdali, je dobré ju mať stále na očiach. A čo tak pomôcť nielen sebe, ale aj životnému prostrediu? Ekologické fľaše, ktoré vždy opätovne naplníme, nám výborne poslúžia a zároveň si môžeme byť istí, čo pijeme. Nájdete ich napríklad v predajni BioOrganic

Vaše nohy toto leto jemne pohladia šľapky rôznych tvarov, materiálov aj farieb. Potešíme všetkých, ktorí neholdujú vysokým podpätkom. Pretože toto leto je skutočne z čoho vyberať.