Kostým na 10 jesenných spôsobov

Leto sa pomaly končí, vraciame sa po dovolenkách do kancelárií, tak sa poďme spolu pozrieť na to, ako sa dá jeden kostým využiť až na 10 spôsobov a rôznych, nielen biznis, príležitostí. Fashionblogerka Zrzkastyle inšpiruje, ako vynosiť jeden kostým až na 10 rôznych spôsobov. Všetky kúsky nájdete v ponuke Orsay v Avione.

Keď si zaobstaráte kvalitný nadčasový kostým, ktorý vám dobre sadne, garantujem vám, že ho využijete viac, ako si myslíte.

    1. Kostým je, samozrejme, najjednoduchšie nosiť spolu. Sako a nohavice rovnakej farby tvoria základ biznis dress code. Či si pod sako oblečiete tielko alebo košeľu, je len na vás.

    2. No čo tak skúsiť skombinovať sako a nohavice z dvoch rôznych  kostýmov? Docielite tým zaujímavý look a stále outfit udržíte v biznis dress code.

    3. Odložte sako a nechajte s kostýmovými nohavicami vyniknúť košeľu. Pokojne pridajte aj šatku uviazanú buď priamo na krk, alebo aj pod golier košele.

    4. Ak pridáte k nohaviciam casual tielko a letné doplnky, využijete ich ešte aj na last minute dovolenke.

    5. Že je kostým príliš strojený a necítite sa v ňom pohodlne? Pridajte tenisky a mikinu a hneď sa budete cítiť omnoho uvoľnenejšie.

    6. Sako a šaty je osvedčená kombinácia. Čo keby ste ako šaty skúsili využiť midi sukňu, ktorú si vytiahnete až nad prsia? Ak si sako zapnete, vytvarujete si ním siluetu.

    7. Ak si sukňu uviažete klasicky na pás a doplníte outfit tielkom, nikto si nevšimne že ste ju už pred pár dňami využili ako šaty.

    8. Sako funguje pekne tak s letnými romantickými šatami, ako aj v uvoľnenejšom štýle s rifľovými šatami.

    9. Tak ako je kostým základom biznis štýlu, tak môže byť sako základom casual štýlu. Pokojne ho kombinujte so streetovým  alebo športovejším oblečením.

Nech už sa rozhodnete pre ktorúkoľvek kombináciu, základom je, aby ste si vybrali kostým, ktorý sa vám bude najľahšie kombinovať so zvyškom šatníka, pristane vám jeho farba, bude sedieť na váš typ postavy a budete sa v ňom cítiť pohodlne.  

Zrzkastyle