Jesenné indoorové aktivity s deťmi

Bývajú neposedné a plné energie. No ako zabaviť deti, keď už počasie vonku nepraje a potrebujeme nájsť tie správne hry a aktivity na zahnanie nudy? Aby deti nesedeli len pri televízore a počítači, pozreli sme sa na inšpirácie v predajniach Biliard, Koh-i-noor, Vnímavé deti a Buppi detský svet. Hry a aktivity z Avionu vyplnia voľné chvíle v sychravom či chladnom počasí. A zábava je pritom zaručená!


Keď hra zároveň vzdeláva

Ak sa obzeráte po edukačných hrách a kvalitných hračkách, potom nesmiete minúť predajňu Vnímavé deti. Nájdete tu súpravy na kreslenie s pieskom, knihy so samolepkami či modelovacie hmoty. Stačí uviesť vek dieťaťa a personál vám starostlivo odporučí jednu z unikátnych vzdelávacích hier, hračiek a detských kníh. Deti sa tak vo voľnom čase nielen zabavia, ale na didaktických a logických hrách si aj potrénujú svoje zručnosti. Nájdete tu medzinárodne ocenené hračky, ktoré poznajú nielen deti, ale aj učitelia, logopédi a psychológovia. 
 

Sychravé indoorové vyžitie 

Deti si nevedia rady a potrebujú sa vybehať? Ak hľadáte útočisko v sychravom počasí, potom bude Buppi detský svet ideálnym miestom na naháňanie sa a jašenie. Prekážková dráha so šmykľavkami a množstvom rôznorodých preliezok, guľôčkový svet, veľká lego stavebnica, dráha pre šliapacie autíčka, detské domčeky... To je len zlomok všetkých atrakcií, ktoré tu deti môžu vyskúšať. Dospelí si môžu oddýchnuť v kaviarenskej časti, v ktorej zároveň zoženiete chutné občerstvenie a aj niečo pre malých hladošov. 
 

Kreslím, kreslíš, kreslíme 

Máte doma výstavu malých umeleckých diel? S Kohinoorom je načase jednu usporiadať! Veď kto by sa nechcel pochváliť svojím veľdielom. Pre menej skúsených sú na internete dostupné obrázky, ktoré si môžete stiahnuť, vytlačiť a vyfarbovať. Pre skúsenejších odporúčame tutoriály na maľovanie dinosaurov či obľúbených detských postavičiek. Voľná tvorba na tému moja rodina, čo chcem dostať pod stromček či obľúbené hračky vám zase napovedia viac o tom, čo sa skrýva v detskej duši. Pre náročnejších môžete vymyslieť domáci karneval spojený s maľovaním na tvár. 

 


Keď sa hrá celá rodina 

Spoločenské hry sa hrajú od nepamäti. Ak sa nechcete stratiť v ich výbere, potom si určite nechajte poradiť v predajni Biliard v Avione. Špecializovaná predajňa ponúka najširší výber hier najrozmanitejších druhov, hlavolamy, šachové súpravy, ako aj ručne maľované šachové figúrky pre náročnejších hráčov. Nájdete tu aj kompletné biliardové vybavenie, terče a šípky, hracie gule na pétanque a karty všetkého druhu. 

Nám sa zapáčili najmä Povedačky na cesty, ktoré sú vekovo rozdelené a skrátite si nimi dlhé cesty autom s deťmi rôzneho veku. Nové vedomosti zase načerpáte pri vedomostnej hre Desiatka od Mindoku, ktorú zoženiete nielen v dospeláckej, ale aj junior verzii.