Jarné trendy v topánkach

Jar a leto 2021 ostávajú verné klasickým druhom topánok, ale prinášajú nápadité osvieženia v podobe aplikácií, tvarov alebo farieb. Ak chcete kráčať s dobou, prečítajte si, aké sú aktuálne topánkové trendy očami fashionblogerky Zrzkastyle. Všetky topánky nájdete v Avione, v predajni Humanic.

Balerínky: Balerínky sú najväčšou jarnou klasikou. Tento rok budú in zaoblené, ale aj špicaté špičky. Horúcim trendom sú aplikácie reťazí na topánkach aj kabelkách. Výraznými farbami na balerínkach tiež nešliapnete vedľa. 

 
Jarné trendy v topánkach
Jarné trendy v topánkach

Flatform:
Je nový druh platforiem. Špička aj päta sa tento rok nosia v rovnakej výške na zvýšenej klinovej podrážke. Pridajú vám pár centimetrov a pohodlie pri chôdzi. Nosia sa v športových aj elegantnejších verziách. Na teniskách aj sandáloch.

Jarné trendy v topánkach
Jarné trendy v topánkach

Flip-flopy:
Gumených flip-flopov máte pravdepodobne plný topánkovník z minulých rokov. Túto sezónu sa flip-flopy posúvajú k elegantnejším verziám. Remienok medzi palcom a ukazovákom pôsobí na nohe veľmi efektne. Zdobí sa všelijakými aplikáciami ako napríklad pomponmi alebo korálikmi.

Jarné trendy v topánkach
Jarné trendy v topánkach


Malý opätok:
Nemáte rady vysoké opätky, ale nízke topánky vám pripadajú málo elegantné? Presne pre vás dizajnéri vytvorili tohtoročný trend nižších opätkov. Majú okolo troch až piatich centimetrov, takže na chodenie sú pohodlné. Opticky predĺžia postavu a zlepšia držanie tela.

Prepletence: Efekt prepletených pruhov spôsobil ošiaľ už minulý rok na kabelkách aj topánkach a plynule sa prenesie aj do novej sezóny. Takéto našuchovačky na opätku alebo bez neho by určite nemali chýbať v žiadnom topánkovníku. V neutrálnej farbe je to základný kúsok, ktorý vynosíte celé leto k nespočetnému množstvu outfitov.

 
Jarné trendy v topánkach
Jarné trendy v topánkach


Farby a vzory:
Po neutrálnej zime je najvyšší čas vniesť medzi vaše topánky aj trochu farieb. Táto sezóna praje výrazným farbám. Žltá a sivá sú farby roku 2021, takže ich výberom trafíte do čierneho. 

Vykročte do novej sezóny pohodlne a štýlovo.

Zrzka