Chutné osvieženia z Avionu

Počas horúcich letných dní by sme nemali zabúdať na pitný režim. Čistá voda je základ. No priznajme si, kto si život občas rád aj trošku neosladí? Pozreli sme sa preto lepšie na chutné drinky, nápoje, ľadové kávičky a pochutiny, ktoré vám naše prevádzky ako YOGI's, OXO Bubble tea, Starbucks alebo Craft Coffee Factory môžu naservírovať priamo v Avione. 

Ovocné limonády

Ak milujete lahodné osvieženie plné šťavnatých malín, potom určite neprehliadnite čerstvú limonádu z Craft Coffee Factory. Malinová limonáda sa podáva s ľadom, plátkami citróna a rozmixovanými malinami, ktoré dodávajú limonáde tú pravú, letnú chuť. Kaviareň sa nachádza hneď vedľa detského ihriska, preto si tu môžete svoje nápoje nerušene vychutnávať, zatiaľ čo sa vaše ratolesti pohrajú na zábavných preliezkach. 
 

V prípade, že by vás prepadol hlad, ponúka táto kaviareň viacero variantov. Chutné čerstvé sendviče, domáce nátierky, wrapy a veľký výber koláčov vlastnej výroby –  to je bohatá ponuka, z ktorej si vyberú malí aj veľkí hladoši. V kaviarni môžete dokonca vyskúšať pivo z remeselného pivovaru Karpat. 


Ľadové kávičky

Ak počas leta milujete ľadovú kávu, potom by ste nemali minúť kaviareň YOGI's. Ich letné menu ponúka špeciálny výber ochutených ľadových potešení. Vyskúšajte napríklad pomarančový espresso tonic alebo limonádu čučoriedka – jablko. V tomto svete kvalitných a vyberaných káv si zo širokej ponuky naozaj ťažko vybrať. 
 

Praskajúce guľôčky

Bubble Tea je nápoj pripravený zo zeleného čaju a ochutený ovocnými sirupmi. Tento názov nevznikol len vďaka pridávaným guľôčkam v podobe tapioky alebo ich praskajúcemu variantu. Chutný čaj vzniká, keď sa intenzívnym pretrepávaním jeho zložiek vytvárajú v hornej časti nápoja tisíce drobných bublín. Aktuálne môžete vyskúšať letné Flamingojitos s príchuťami manga, kivi alebo melóna. 
 

Karamelové potešenia

Sladký karamel je zaručené lákadlo. Ktorému karamelovému nápoju dáte prednosť? V Starbucks si pripravili hneď dva varianty – kávové Iced Caramel Macchiato alebo krémové Caramel Cream Frappuccino. Oba v ľadovej verzii toho najlepšieho letného osvieženia. A pre nekávových fanúšikov máme tiež jeden tip – Starbucks Cool Lime Refresha® prekvapí sviežou chuťou citrusov.