Ako vybrať školskú tašku?

Čoskoro naši najmenší opäť zasadnú do školských lavíc. No každodenné nosenie kníh a pomôcok dá zdravému chrbtu poriadne zabrať. Ako deťom pomôcť vybrať do školy toho správneho pomocníka? Čo by ste mali od školskej tašky vyžadovať? Pozreli sme sa na širokú ponuku školských tašiek z predajne ŠEVT papiernictvo v Avion Shopping Parku. 


Kolekcia tašiek, ktorú pre výrobcu tašiek Presco Group navrhla speváčka Dara Rolins so svojou dcérou, je spojením pekného dizajnu s funkčnosťou. DARA & LOLA PRAY FOR LOVE je školskou taškou pre 1.-2. triedu základnej školy. Batoh kladie dôraz na ergonómiu a jeho konštrukcia je pevná. Vnútri ponúka niekoľko priehradiek, čo zabezpečí ľahkú organizáciu kníh, zošitov a pomôcok. Batoh má posuvný chrbtový systém, ramenné a prsné popruhy, čo zabezpečí prispôsobenie sa telesnej stavbe dieťaťa. Nesmie chýbať bočné vrecko na fľašu či drobnosti. Bezpečnosti napomáhajú reflexné prvky priamo na taške. 

Ďalšou taškou vhodnou pre prváčikov je značka St.Majewski. Má ergonomicky a anatomicky tvarovaný chrbát s antibakteriálnou sieťkou. Široké popruhy zabezpečia úľavu záťaže chrbta. Pevné a vodotesné dno zase odoláva nástrahám počasia. Taška váži len jedno kilo, preto netvorí veľkú záťaž pre malých prváčikov. Reflexné prvky, oddelené priehradky pre lepšiu organizáciu a vysoko kvalitné materiály sú samozrejmosťou.


Pre starších má ŠEVT papiernictvo napríklad značku Beckmann. Batohy Beckmann sa ponúkajú v širokej škále moderných tvarov aj farebností. Perfektne poslúžia nielen do školy, ale aj výlety či krúžky. Verzia Beckmann Girls Sport light rolltop – Pink 2021 má dve postranné elastické vrecká na fľašu a vnútornú priehradku, do ktorej sa zmestí tablet alebo počítač. Skryje cennosti v objeme 20 litrov a váži len 500 gramov. 


A aká by to bola príprava do školy bez poriadnych školských pomôcok! Či už hľadáte peračníky, fixy, maliarske potreby či mapy, v predajni ŠEVT papiernictvo nájdete všetko na jednom mieste.
 

A hoci nemáte ešte doma školáka, nájde sa tu niečo aj pre škôlkarsko povinných. Veselé ruksaky so zvieracím motívom rozveselia nejednu cestu do škôlky. Zároveň si môžete byť istý, že stále bude poruke náhradné tričko či fľaša s vodou. 

Pre viac inšpirácie si môžete pozrieť leták školských tašiek zo ŠEVT papiernictva. Prajeme úspešný štart do nového školského roka 2021/2022!