Vychutnajte si počas mája nápoj, dezert alebo obed v Avione a môžete získať skvelú odmenu!


Za pokladničný doklad s nákupom nad 5 € z kaviarne alebo reštaurácie v Avione získate hraciu kartu, v ktorej môžete nájsť až 5500 skvelých odmien.

Pokiaľ ste nevyhrali, stále máte šancu získať ďalšie odmeny vhodením vyplnenej hracej karty do zlosovacej urny. Získať môžete Avion darčekovú poukážku v hodnote 500 €, 3x kuchynský robot, 3x kávovar, 2x gril a 5x ručný mixér.Ako sa môžem zapojiť?

1. Nakúpte nad 5 € v ľubovoľnej kaviarni alebo reštaurácii v Avione (okrem Tchibo) a získate hraciu kartu. Hracie karty sú výherné a nevýherné.

2. Výhernú kartu si môžete uplatniť podľa znenia výhry a pokynov na hracej karte.

3. S výhernou ale aj nevýhernou hracou kartou sa môžete zapojiť do zlosovania o ďalšie skvelé odmeny, a to vyplnením osobných údajov a vhodením hracej karty do Urny na pódiu v gastro pasáži.

4. Zvyšujte svojím nákupom vašu šancu na výhru. V hre je 5 513 skvelých odmien.

Akcia trvá od 2. 5. do 31. 5. 2022.

Partneri kampane

Výhra, ktorú si vychutnáte
Výhra, ktorú si vychutnáte
Výhra, ktorú si vychutnáte
Výhra, ktorú si vychutnáte
  

Otázky a odpovede

Podľa pravidiel vychádzajúcich zo zákonov SR sa môžu na kampani zúčastniť osoby staršie ako 18 rokov.


Za každý pokladničný doklad nad 5 € v kaviarni alebo reštaurácii (okrem Tchibo) v Avione získate 1 hraciu kartu. Pokladničné doklady nie je možné sčítať a vymeniť ich za peňažnú hotovosť. Akcia trvá od 2. 5. do 31. 5. 2022.


Za každý pokladničný doklad nad 5 € v kaviarni alebo reštaurácii (okrem Tchibo) v Avione získate 1 hraciu kartu. Pokladničné doklady nie je možné sčítať a vymeniť ich za peňažnú hotovosť.


Hraciu kartu dostanete pri nákupe nad 5 € v každej zapojenej prevádzke: 42 ND STREET, ART CAFE, BURGER KING, CAFEPOINT, CRAFT COFFEE FACTORY, DELIA CAFE, FITFOODS, FRESH GRILL&SALAD, FRUITISSIMO, Hot Dog Foodshoot, HUMMUS AND COUSCOUS, I LOVE PASTA, KOLIBA, L.A. FINGER FOOD, LEONIDAS, MC DONALD´S, MC DONALD´S Cafe', NOMAD, NORDSEE, NP CAFÉ, NP Restaurant, PHO, PIZZA HUT, REGAL BURGER, SANTA FE, SPUSTA, STARBUCKS, STREET CAFE, SUBWAY, SUNSHINE, SUSHITIME, Trdelník, WOK&SUSHI, YOGI'S


Hracie karty sú výherné aj nevýherné. Okamžitých odmien je spolu 5500 a navyše sa môžete s výhernou, ale aj nevýhernou hracou kartou zapojiť do zlosovania o ďalšie skvelé odmeny, a to vyplnením osobných údajov a vhodením hracej karty do Urny na pódiu v Gastro pasáži.


Výhra obedu/jedla/nápoja zadarmo v konkrétnej prevádzke platí podľa pravidiel danej prevádzky.


Poukaz na 2 € sa vzťahuje na všetky kaviarne a reštaurácie v Avione (okrem Pho a Tchibo). Uplatniť ho môžete v prevádzkach: 42 ND STREET, ART CAFE, BURGER KING, CAFEPOINT, CRAFT COFFEE FACTORY, DELIA CAFE, FITFOODS, FRESH GRILL&SALAD, FRUITISSIMO, Hot Dog Foodshoot, HUMMUS AND COUSCOUS, I LOVE PASTA, KOLIBA, L.A. FINGER FOOD, LEONIDAS, MC DONALD´S, MC DONALD´S Cafe', NOMAD, NORDSEE, NP CAFÉ, NP Restaurant, PIZZA HUT, REGAL BURGER, SANTA FE, SPUSTA, STARBUCKS, STREET CAFE, SUBWAY, SUNSHINE, SUSHITIME, Trdelník, WOK&SUSHI, YOGI'S


Vyplnenú hraciu kartu môžete hodiť do Urny na pódiu v Gastro pasáži.Pravidlá súťaže nájdete tu.
Pravidlá uplatnenia 2 € poukazu nájdete tu.