avion_bratislava_image Letná výstava študentského dizajnu
Minulé podujatie
26. 5. - 15. 8. 2023

Letná výstava študentského dizajnu

od 26.5. do 15. augusta 2023

Letná výstava študentského dizajnu

Móda, filmy, fotografie, knihy, grafický, produktový a herný dizajn, umelecké projekty aj návrhy interiérov. Takmer 70 absolventiek a absolventov bratislavskej Školy dizajnu predstaví od 26.5. do 15. augusta 2023 svoje maturitné práce na výstave Veľké finále v Komunitnom centre.

Vo vystavených prácach rezonujú spoločenské aj ekologické témy, záujem o pop kultúru, literatúru aj hry. Dizajnérska a umelecká tvorba študentov a študentiek umožňuje nahliadnuť do ich vlastného vnútra, ale aj do ich vnímania sveta, v ktorom žijú. Publikum má zároveň možnosť zistiť, ako si mladí predstavujú kvalitný dizajn, ako reflektujú súčasné trendy a aké sú možnosti inovácií vo vizuálnej komunikácii a dizajne v rôznych kreatívnych odvetviach.

Na výstave predstavujú svoju tvorbu maturantky a maturanti Školy dizajnu – Súkromnej školy umeleckého priemyslu Bohumila Baču z odborov Grafický dizajn, Grafický a priestorový dizajn, Odevný dizajn, Produktový dizajn, Fotografický dizajn, Dizajn interiéru, Animovaná tvorba a Filmová tvorba.

Veľké finále, výstava maturitných prác Školy dizajnu, je návštevníkom prístupná zadarmo počas celej otváracej doby nákupného centra.

Tešíme sa na vás!

AVION

Autor: Ana Horníková

Logotype

Avion Shopping Park

Ivanská cesta 16
821 04 Bratislava
+421 905 812 513

Zanechajte nám spätnú väzbu

© 2021-2023

Ingka Centres Holding BV