4. 2. 2024

Kaufland Detský festival

VYDAJTE SA NA KARNEVALOVÚ CESTU OKOLO SVETA: TEŠÍ SA NA VÁS MIRO JAROŠ AJ POLEMIC

Brazílska samba, slávne benátske masky, či pravé slovenské Fašiangy. Necháte sa pozvať na karnevalovú Cestu okolo sveta? Zbaľte si len dobrú náladu, bude to dobrodružná výprava! Zabaví vás Miro Jaroš, Fíha Tralala, Junior či Polemic.

Karnevalová šou, aká sa len tak nevidí. Farebné masky, exotické rytmy samby, latino tanečnice a hviezdne mená. To všetko zažijete v nedeľu 4. februára 2024, kde Kaufland Detský festival odštartuje Karnevalovú cestu okolo sveta.

Prídete si užiť skvelý deň a ešte lepšiu zábavu? Už tradične sa o ňu postarajú nielen moderátori Veronika Hatala & Milan „Junior“ Zimnýkoval, ale aj škriatok Fíha Tralala, ktorý poteší najmenších divákov. A čo by to bol za Kaufland Detský festival, keby na ňom chýbal miláčik detí aj ich rodičov? Áno, všetci sa môžu vyblázniť na poriadnej karnevalovej diskotéke, ktorú pre fanúšikov naplno rozbalí Miro Jaroš. Nezabudnite si zobrať karnevalovú masku, spoločne s Mirom sa totiž pokúsime prekonať rekord v najväčšom počte detských masiek na jednom podujatí!

NAČO SA NA KARNEVALOVEJ CESTE OKOLO SVETA MÔŽETE TEŠIT?

10:00   Karnevalová cesta okolo sveta sa začína – moderujú Veronika Hatala a Milan Zimnýkoval

10:10   Fíha deti, karneval! Karneval pre najmenších so škriatkom FÍHA Tralala

11:05   Poďme spolu do Benátok – živý vstup z podujatia

11:20   Karnevalová Diskotéka  s Mirom Jarošom– prekonáme rekord?

12:20   Čo sa deje na Kaufland Detskom festivale? Živý vstup z podujatia

12:35   Cupi & Lupi na karnevale – Nový zábavno-edukačný projekt z dielne Turbo TV

13:05   Kamaráti z Trinity na karnevale

13:35   Cirkus Kus – veselá cirkusová škola

14:00   Ideme do Latinskej Ameriky – Tani Tani s Nely – s tanečnou školou La Portella sa naučíme, ako sa tancuje v Latinskej Amerike

14:35   Takto vyzerá karneval v Rio – Bubnová show Batida a latino tanečnice Vivas Dance Group

14:50   Brazílsky karnevalový pochod nákupným centrom Avion Shopping Park

15:50  Z Ria priamo do Benátok – Ako si vyrobiť benátsku masku ? Naučíme sa to v Kreatívnych dielňach Talentus®

16:00   Zamrznuté Benátky – krasokorčuliarska show na ľade

16:15   Z talianskych Benátok na Slovensko – Fašiangy Z lásky k tradícii a história karnevalu na Slovensku

16:35   Fašiangové vystúpenie detského folklórneho súboru Podobenka

16:55   Folklórny súbor Živel a ich interaktívna prezentácia slovenských ľudových fašiangových tancov

17:20   Fašiangový pochod obchodným centrom Avion

18:15   Karnevalový koncert skupiny Polemic a Cimbal Brothers.

Zbaľte si masku
Tak čo, ste pripravení vydať sa na jedinečnú karnevalovú Cestu okolo sveta, ktorá bude plná skvelých zážitkov? Cestovný lístok nepotrebujete, Kaufland Detský festival vás na ňu pozýva zadarmo. Už len zbaliť si masku, kopu dobrej nálady a 4. februára 2024 vyrážame.

Nech žije Rio
Aby Cesta okolo sveta vašich drobcov príliš neunavila, Avion vláčik bude všetky decká po nákupnom centre rozvážať zadarmo. A čo vás tam čaká? Výlet do vášnivého Ria de Janeiro, bubnová šou BATIDA a malé tanečnice z La Portella či Vivas Dance Group, ktoré rozprúdia latino zábavu v štýle samby, zatiaľ čo CirKusKus predvedie vzdušnú akrobaciu či žonglovanie. Nebude chýbať ani škola tanca a alegorický sprievod, aby sa na brazílske rytmy naladili všetci návštevníci Kaufland Detského festivalu.

Benátky na ľade a zábava pre celú rodinu
Vyraziť na originálnu Cestu okolo sveta a vynechať pri tom Taliansko? Nemožné, veď Taliani karnevaly  doslova milujú. A tak na klzisku môžete sledovať krasokorčuliarske predstavenie, ktoré vás prenesie do zamrznutých Benátok. Kraľovať mu bude bývalá slovenská reprezentantka Oli Beständig a jej žiaci či kolegovia z Krasoklubu Ondreja Nepellu. Ak budete mať chuť, môžete si v kreatívnych dielňach Talentus® vyrobiť vlastnú benátsku masku. Zíde sa vám, lebo vstup na klzisko bude v poobedňajších hodinách pre návštevníkov v maskách zdarma. Stačí navliecť korčule a poriadne sa na ľade vyblázniť.

Fašiangové tradície máme aj doma
Kde inde zakončiť cestovateľskú výpravu, ak nie na Slovensku, ktoré v období Fašiangov tiež ožíva zaujímavými zvykmi? Pochovávanie basy, folklórny sprievod, či ochutnávka tradičných slovenských dobrôt K-Z lásky k tradícii, to všetko čaká aj na vás. A prekvapením dňa bude výnimočná hudobno-tanečná šou, ktorá prepojí brazílske rytmy s folklórom. Ako? Cimbal Brothers & Polemic to dokážu tak, že v Avion Shopping Parku sa budú baviť všetky generácie.

Logotype

Avion Shopping Park

Ivanská cesta 16
821 04 Bratislava
+421 905 812 513

Zanechajte nám spätnú väzbu

© 2021-2023

Ingka Centres Holding BV