Cover | WoodLogic
Logo | WoodLogic

WoodLogic

Hľadáte nápady na originálne darčeky? Ponúkame zmysluplné darčeky pre dospelých, študentov a deti všetkých vekových kategórií. Mechanické modely, vzdelávacie sady STEM-Lab, detské omaľovánky, fidgety a zariadenia pre stolové hry, určite nájdete ideálny darček pre seba a svojich blízkych!

WoodLogic je výrobcom autorizovaným predajcom značky UGEARS, Ukrajinskej spoločnosti s rastúcou svetovou povesťou výrobcu unikátnych, samohybných, drevených mechanických modelov a 3D-stavebníc, puzzle boxov a hračiek určených pre vzdelávanie. Modely UGEARS sa stali zábavným a náučným koníčkom pre ľudí v 85 krajinách, na piatich kontinentoch.

3D modely UGEARS sú skutočné umelecké diela s jedinečným a štýlovým dizajnom. Väčšina modelov má predlohy v reálnom živote, existujú aj také, ktoré sa stali stelesnením fantázie inžinierov UGEARS, ale všetky sa pohybujú svojským spôsobom a ožívajú vo vašich rukách. Fanúšikovia modelovania, ale aj začiatočníci v tomto odbore, budú mať potešenie z vlastnoručného skladania modelov a zažijú emóciu z vytvárania živých mechanizmov. Naše modely budú tiež štýlovým doplnkom každého interiéru,či už doma alebo v kancelárii.

Chceme, aby sa rodinní príslušníci a priatelia bez ohľadu na vek stretli a užívali si spoločnú chvíľe pri vytváraní úžasných mechanizmov. Čas strávený spoločne spájaním dielov spojí aj vás!

Detské oblečenie, hračky
Logotype

Avion Shopping Park

Ivanská cesta 16
821 04 Bratislava
+421 905 812 513

Zanechajte nám spätnú väzbu

© 2021-2023

Ingka Centres Holding BV