Cover | Zvierací salón Veselá Labka
Logo | Zvierací salón Veselá Labka

Super zoo Salón

Prevádzka Super zoo Salón je dočasne zatvorená.

Super zoo Salón je obľúbený zvierací salón, v ktorom sa postaráme nielen o srsť zvieratiek.Svoju prácu v ňom robíme s láskou a profesionálne...a aby boli majitelia zvieratiek upravených v našom salóne hrdí na svojich zvieracích krásavcov a krásavice :).

Srsť a koža zvierat sú zrkadlom zdravia zvieratiek a vizitkou majiteľov. V zvieracom salóne Veselá Labka poskytujú starostlivosť:

- ľudia, ktorých ich práca baví a majú cit pre zvieratká,- ktorí robia svoju prácu poriadne,- v príjemnom prostredí, blízko veterinárov a SuperZoo- ľahko a dostupne (pri objednávaní termínov, parkovaní, otváracích hodinách)

Našim klientom ponúkame poradenstvo pri správnom výbere starostlivosti o srsť ich zvieracieho miláčika.Ponúkame strihanie, trimovanie hrubosrstých psov. Ale tiež starostlivosť o veľké plemená psov, ktoré potrebujú predovšetkým srsť vyčesávať a kúpať.

Vždy používame profesionálnu kozmetiku, prispôsobenú priamo danému plemenu psa, ktorú si klienti môžu zakúpiť aj v predajni SuperZoo prípadne u nás.

V zvieracom salóne Super zoo Salón ďalej ponúkame pomoc pri dermatologických a stomatologických problémoch zvieratka, pretože sme v susedstve skúsených a milých veterinárnych lekárok a lekárov Veterinárnej kliniky Dr. Vet a predajne SuperZoo.

Domáce zvieratá
Logotype

Avion Shopping Park

Ivanská cesta 16
821 04 Bratislava
+421 905 812 513

Zanechajte nám spätnú väzbu

© 2021-2023

Ingka Centres Holding BV