Cover | Regal Burger
Logo | Regal Burger

Regal Burger

Naše srdce bije pre burgery z tých najkvalitnejších surovín, o ktoré sa s láskou staráme nielen my, ale aj naši dodávatelia. Bez kompromisov.

Kvalitný burger je hlavne o mäse. To naše pochádza od slovenského výrobcu zo západného Slovenska a neobsahuje žiadne antibiotiká, či rastové hormóny, chemické zmäkčovadlá alebo iné prímesy. Jeho kvalitu pravidelne kontrolujeme priamo pri procese výroby. Mäsko koreníme počas príprav len na povrchu a to je tajomstvo, prečo náš burger chutí ako skutočné mäso. Žemľa je čerstvá, chrumkavá a trošku sladká. Žiadne kupované polotovary – žemle pečie náš dvorný pekár podľa tajnej receptúry. Ostatné suroviny sú taktiež pod drobnohľadom. Vlastné dressingy a domáca barbecue omáčka si zaslúžia tú najkvalitnejšiu zeleninu, aby bola chuť burgera harmonická a skvelá.

V našej ponuke nájdete mäsové burger v rôznych variantoch, napríklad s cheddarom a BBQ omáčkou, so sladko- pikantnou slaninkou, či syrom zapečeným vo vnútri mäska a špeciálnou umami majonézou. Pre vegetariánov máme v ponuke veggie burgery so zapečeným baklažánom, šampiňónmi portobello a cheddarom, alebo špeciálne veggie burgery s ovčím syrom, červenou repou, jablkom a chrenovou majonézou. Odmeňte sa i našimi chutnými hranolkami, limonádami či Regal nápojmi a pivkom podľa našej vlastnej receptúry!

GastroBurger
Logotype

Avion Shopping Park

Ivanská cesta 16
821 04 Bratislava
+421 905 812 513

Zanechajte nám spätnú väzbu

© 2021-2023

Ingka Centres Holding BV