Cover | POINT Lavazza
Logo | POINT Lavazza

POINT Lavazza

POINT Lavazza má 20 ročnú tradíciu v oblasti poskytovania gastro-služieb. Je zameraná najmä na vysokú kvalitu kávy svetoznámeho talianskeho spracovateľa a výrobcu kávových produktov. Okrem základných teplých nápojov ponúkame aj špeciálne kávy. Všetko Vám vieme poskytnúť aj v štýle Coffee To Go.

V ponuke máme aj široký sortiment nealkoholických nápojov, čerstvých limonád, ovocných a zeleninových štiav. Taktiež nájdete u nás ponuku kvalitných slovenských a zahraničných vín, a smutní nezostanú ani pivári :-) Ponuku dopĺňajú trendy nápoje z Prosecca, miešané alko aj nealko nápoje, aperitívy, likéry, destiláty, kvalitné prémiové rumy, whiskey a cognac.

Pre milovníkov sladkého máme tiež niečo "pod zub" - zákusky a torty, ktoré Vám vieme zabaliť aj so sebou. Príjemné posedenie Vám zaručujú veľkolepé priestory interiérovej terasy s výhľadom a v lete je Vám k dispozícii krásna letná terasa so zeleňou a štýlovými slnečníkmi. 

Ponuku uzatvárajú tabakové výrobky - cigarety a IQOS Heets, ktoré si môžete vychutnať v uzavretej fajčiarskej kaviarni s dobrou vzduchotechnikou. 

  Kaviareň
  Logotype

  Avion Shopping Park

  Ivanská cesta 16
  821 04 Bratislava
  +421 905 812 513

  Zanechajte nám spätnú väzbu

  © 2021-2023

  Ingka Centres Holding BV