Dni marianne banner

SUPER VÍKEND ZLIAV JE TU!

Využite šancu nakúpiť v zľavách do výšky 33 % od 12. − 15. apríla.

Ako si uplatniť zľavy?
Zľavové ponuky a kupóny nájdete v mobilnej aplikácii DNI MARIANNE (GOOGLE PLAY a APP STORE). Prístup k zľavám je spoplatnený sumou 4,49 eur. Kupóny tiež nájdete v prílohe vydania časopisov Marianne a Marianne bydlení.

Prečo sú DNI MARIANNE v Avione výnimočnejšie?
Zoznam predajní, ktoré poskytnú zľavy je u nás širší ako v iných centrách. Okrem iného budete mať jedinečnú príležitosť navštíviť Marianne Lounge (pri predajni ALLTOYS), kde pri predložení 5 bločkov z predajní, ktoré sú zapojené do Dni Marianne naviac získate darček. 

Prečo si nenechať ujsť tohtoročné Dni Marianne?
Marianne Lounge
Zastavte sa v Marianne Lounge. Máme pre vás pripravené darčeky a vzorky produktov, stačí nám ukázať bločky z 5 rôznych zapojených obchodov. Okrem darčekov tu môžete získať aj obľúbenú nákupnú tašku v novej farbe. A navyše, počas všetkých Dní Marianne, máte jedinečnú možnosť využiť zadarmo dermo-poradňu lekárne BENU a nechať si odborne, diagnostickou kamerou vyšetriť pleť či vlasy.

Mobilná aplikácia Zaobstarajte si zľavy do vrecka a nakupujte bez strihania kupónov z tlačenej knižky. Stiahnite si novú aplikáciu Dni Marianne a v nej zakúpte elektronické kupóny za 4,49 Eur. 

Ďalšie výhody Plaťte kartou Mastercard a získajte o 3 % väčšiu zľavu alebo darček k nákupu. Viac informácií nájdete v tlačenej prílohe časopisu, mobilnej aplikácii alebo v detaile ponuky. 

NA AKÉ ZĽAVY SA MÔŽETE TEŠIŤ? 

avion_bratislava_image Dni marianne zlava 1
avion_bratislava_image Dni marianne zlava 2
Logotype

Avion Shopping Park

Ivanská cesta 16
821 04 Bratislava
+421 905 812 513

Zanechajte nám spätnú väzbu

© Ingka Centres Holding B.V. 2024