BUPPI DETSKÝ SVET

Buppi_Sluzby centra

Buppi Detský Svet je najväčšie dvojpodlažné interiérové ihrisko plné zábavy a detských preliezok v bezpečnom a podnetnom prostredí. Je určené pre deti všetkých vekových kategórií. Ponúkame certifikované preliezacie zostavy inšpirované džungľovým pralesom, trampolíny, guličkovú zónu, bobovú dráhu, obrovskú sopku s mega šmykľavkou a mnoho ďalších unikátnych atrakcií, kde sa nenudí žiadne dieťa.

Rodičia si oddýchnu v relax zóne, v priestoroch určených na občerstvenie, alebo sa môžu zahrať so svojimi deťmi. Pre najmenších návštevníkov sme pripravili oddelenú zónu v dotyku s priestorom na oddych. Samozrejmosťou je parkovisko pre kočíky, prebaľovacie pulty a bezbariérový prístup.

Radi pripravíme pre Vás a Vaše deti narodeninové oslavy presne podľa Vašich predstáv a požiadaviek. Skúsení animátori sú Vám k dispozícii. Každý oslávenec či oslávenkyňa sa môže tešiť na darček od nášho maskota, opičky Buppi. 

Príďte sa „stratiť“ do jedinej džungle kde na Vás nečíha žiadne nebezpečenstvo, zrelaxovať a objaviť čaro nekonečnej zábavy. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Sledujte nás na našom FB a dozviete sa viac.