SWAP detského oblečenia, hračiek a kníh

SWAP detského oblečenia, hračiek a kníh

Máte prebytočné detské oblečenie, z ktorého vaše deti vyrástli a zároveň potrebujú nové? Spravte správnu vec pre planétu, vymieňajte oblečenie a my vás za to odmeníme! 18. marca v čase medzi 10.00 a 18.00 sa v Avione uskutoční swap detského oblečenia, hračiek a kníh. Swap bude prebiehať v Komunitnom centre, ktoré sa nachádza na 1. poschodí nad predajňou Office Shoes. Pre deti je prichystaný detský kútik, preto neváhajte a príďte aj s vašimi ratolesťami. 
 
Ako swap prebieha?

  • Za každý kus, ktorý na swap prinesiete dostanete žetón. Tento žetón bude slúžiť ako mena, ktorú vymeníte za čokoľvek, čo sa vám páči spomedzi vecí prinesených ostatnými návštevníkmi. 
  • Podmienku je, aby boli prinesené veci čisté a zachovalé, určené pre deti vo veku od 0 do 10 rokov
  • Maximálny počet vecí ktoré môžete priniesť je 20 kusov
  • Ak vám ostanú nevyužité žetóny, nezúfajte! Môžete si ich vymeniť za 1 gumíka z aktuálne prebiehajúcej kampane Gumíci.

Nezabudnite si priniesť vernostnú kartičku z predchádzajúceho swapu. Pri vstupe na ňu dostanete ďalšiu pečiatku. Za účasť na 4 swapoch (24.9.2022, 10.12.2022, 18.3.2023 a 13.5.2023) získate 10 Eur darčekovú poukážku Avion. 
 
Téma udržateľnosti je súčasťou každodennej práce v Avione. Záleží nám na tom, aby naše správanie malo pozitívny dopad na životné prostredie a inšpirovalo zákazníkov k zmene. Všetky aktivity a iniciatívy Avionu pre podporu projektov, týkajúcich sa verejného povedomia o možnosti zlepšenia dopadu na životné prostredie nazývame Zmeňme to spolu.
 
Tešíme sa na vás!
AVION