SWAP DETSKÉHO OBLEČENIA, HRAČIEK A KNÍH

SWAP detského oblečenia, hračiek a kníh

Máte prebytočné detské oblečenie, z ktorého vaše deti vyrástli a zároveň potrebujú nové? Spravte správnu vec pre planétu, vymieňajte oblečenie a my vás za to odmeníme! 24. septembra v čase medzi 10.00 a 18.00 sa v Avione uskutoční swap detského oblečenia, hračiek a kníh. Swap bude prebiehať v Komunitnom centre, ktoré sa nachádza na 1. poschodí nad predajňou Office Shoes. Pre deti je prichystaný detský kútik aj drobné občerstvenie. Preto neváhajte a príďte aj s vašimi ratolesťami. 

Ako swap prebieha?

  • Za každý kus, ktorý na swap prinesiete dostanete žetón. Tento žetón bude slúžiť ako mena, ktorú vymeníte za čokoľvek, čo sa vám páči spomedzi vecí prinesených ostatnými návštevníkmi. 
  • Podmienku je, aby boli prinesené veci čisté a zachovalé, určené pre deti vo veku od 0 do 10 rokov. 
  • Ak vám ostanú nevyužité žetóny, nezúfajte! Môžete si ich vymeniť za rodinnú vstupenku na našu výstavu Leonardo da Vinci, ktorá práve prebieha v Gastro pasáži.

Za účasť na swape dostanete lístok na Avion vláčik. Pri vstupe tiež dostanete vernostnú kartičku s prvou pečiatkou - tú si odložte na ďalší swap. Za účasť na všetkých 4 swapoch, ktoré budeme pravidelne oroganizovať, získate 10 Eur darčekovú poukážku Avion.

Téma udržateľnosti je súčasťou každodennej práce v Avione. Záleží nám na tom, aby naše správanie malo pozitívny dopad na životné prostredie a inšpirovalo zákazníkov k zmene. Všetky aktivity a iniciatívy Avionu pre podporu projektov, týkajúcich sa verejného povedomia o možnosti zlepšenia dopadu na životné prostredie nazývame Zmeňme to spolu.

Tešíme sa na vás!
AVION