Čo si obliecť na Vianoce A SILVESTRA

Rok 2020 nebol príliš bohatý na spoločenské podujatia, a tak príležitostí pekne sa obliecť ostalo málo. O dôvod viac nastajlovať sa pekne aspoň počas štedrej večere pri vianočnom stromčeku. Zuzana Barková, známa ako @zrzkastyle, pre vás pripravila 8 inšpirácií na outfity, v ktorých na Vianoce či Silvestra zažiarite. Všetky outfity sú vyskladané z predajní H&M a Sugarbird v Avione.

FARBY VIANOC:

1. Červená: Pre niekoho gýčové spojenie, pre iného vianočný „must have“. Červená je výrazná farba a niektoré dámy po nej siahajú skôr sporadicky a opatrne. No Vianoce sú ideálna príležitosť obliecť si niečo červené a nepôsobiť agresívne ani príliš výrazne. Vianoce si červenú priam pýtajú. Ak si netrúfate na celočervený outfit, skúste napríklad kostým v tlmenejšom červenom odtieni, ktorý môžete ešte  zjemniť  napríklad zlatými doplnkami a navyše budete pôsobiť aj slávnostnejšie.

FARBY VIANOC: Červená
FARBY VIANOC: Červená

2. Zelená:
Druhou typickou farbou Vianoc je zelená. Dokonca v spojení s červenou je to kombinácia, ktorá v našich podvedomiach okamžite vyvolá reakciu: Vianoce. Ak je táto dvojkombinácia pre vás už príliš, stavte len na zelenú v odtieni, v ktorom vám najviac pristane, a zjemnite ju hnedými doplnkami.

FARBY VIANOC: Zelená

3. Biela:
Ako snehová kráľovná sa budete cítiť v takýchto „snehových“ bodkovaných bielych šatách. Aj ak Vianoce tento rok nebudú na snehu, zimný pocit si privoláte aspoň outfitom. 

FARBY VIANOC: Biela

4. Neutrálna:
Zaujímavou možnosťou je aj siahnutie po neutrálnom outfite, ktorý môžete doladiť a došperkovať podľa vašich preferencií. Buď vyššie spomínanými typickými farbami Vianoc, alebo napríklad pokojne aj vo farbe vašej vianočnej výzdoby.

FARBY VIANOC: Neutrálna

FLITRE:


Prečo by mal žiariť len vianočný stromček? Oblečte sa do flitrov aj vy a pokojne mu konkurujte. Flitre sú v ponuke v rôznych farebných verziách. Ja som stavila na elegantné verzie – čiernu a striebornú podčiarknutú zaujímavými strihmi šiat. Budete tak výrazná, ale nie gýčová.
 
FARBY VIANOC: Flitre
FARBY VIANOC: Flitre

POHODLNE:

Ak trávite Vianoce na nejakej horskej chate a staviate skôr na pohodlnosť, ani tu nemusíte skončiť v teplákoch. Zaujímavou voľbou sú aj kožené legínsy a mäkučký sveter, ktorý svojím golierom a materiálom pôsobí elegantne, no je extrémne pohodlný.
 
FARBY VIANOC: Pohodlne

Nech už siahnete po akejkoľvek kombinácii, prajem vám pokojné a harmonické prežitie vianočných sviatkov v zdraví a láske.

Zrzka

Červené šaty, béžové body a sukňa: Sugarbird
Ostatné outfity: H&M
Telové lodičky: CCC
Čižmy: Baťa