Móda vnímaná cez udržateľnosť

Móda vnímaná cez udržateľnosť

Pokračovanie úspešnej série Lepšie pre ľudí a planétu na ekologické témy odštartujeme online prednáškou s Alžbetou Irhovou, módnou dizajnérkou a zakladateľkou upcyclingového štúdia BAGBET, známou ako Betka.

Budeme sa rozprávať o lokálnej udržateľnej móde – o tom, čo všetko stojí za výrobou oblečenia v BAGBET štúdiu, aké sú nové technológie a prístupy v odevnom priemysle, čo je transparentná móda a ako ju docieliť. Pozrieme sa aj na to, ako využiť kúsky, ktoré už v šatníku máme a nezabudneme spomenúť alternatívy ekologického a uvedomelého nakupovania – swapy, second handy, lokálne dizajnérske štúdia a udržateľné značky.

Tešiť sa môžete aj na krátky tutoriál, v ktorom sa s Betkou naučíme šiť gumičku do vlasov.

Prednášku budeme vysielať LIVE na našej facebookovej stránke 25. 11. o 18.00, event: Móda vnímaná cez udržateľnosťKrátko pred prednáškou vám zašleme pripomienkový email so streamovacím linkom, stačí sa bezplatne zaregistrovať.

Registrácia:https://tickpo.zoznam.sk/sk/listky/moda-vnimana-cez-udrzatelnost-27359/

Chcem sa dozvedieť viac

Do debaty sa môžete zapojiť svojim otázkami a postrehmi cez aplikáciu sli.do #udrzatelnost alebo sli.do/moda prípadne cez Facebook komentáre pod eventom.

"Móda vnímaná cez udržateľnosť" je deviata zo série komunitných prednášok Lepšie pre ľudí a planétu na ekologické témy, ktorú prináša Avion Shopping Park. Téma udržateľnosti je súčasťou každodennej práce v Avione. Záleží nám na tom, aby naše správanie malo pozitívny dopad na životné prostredie a inšpirovalo zákazníkov k zmene. Všetky aktivity a iniciatívy Avionu pre podporu projektov, týkajúcich sa verejného povedomia o možnosti zlepšenia dopadu na životné prostredie nazývame Zmeňme to spolu.

AVION