Balkón ako záhradka

Balkón ako záhradka

Zúčastnite sa online prednášky Zuzany Kiripolskej, mestskej pestovateľky a iniciátorky komunitnej záhrady v nitrianskom Hide Parku. Budeme hovoriť o pestovaní v meste – na balkóne aj v komunitných záhradách. Pozrieme sa na to, čo potrebujeme aby sme si mohli vypestovať aj v mestských podmienkach čerstvú a chrumkavú zeleninu, ovocie či bylinky. Aké nádoby použiť, ako ich správne na pestovanie uspôsobiť, ako rastlinky polievať či presádzať, ako dosahovať, čo najlepšie výsledky a to všetko ekologicky a udržateľne.

Prednášku budeme vysielať LIVE na Facebookovej stránke Avion Shopping Park Bratislava a Kolabo Coworking 9.3.2021 v čase od 18:00 - 19:00. Krátko pred prednáškou vám zašleme pripomienkový email so streamovacím linkom, stačí sa bezplatne zaregistrovať.
Link na registráciu: https://goout.net/sk/balkon-ako-zahradka/szyekfr/  
Podujatie budeme streamovať z priestorov Kolabo Coworking.

Do debaty sa môžete zapojiť so svojimi otázkami cez aplikáciu sli.do #pestovanie, alebo cez Facebook komentáre pod eventom.

Chcem sa zúčastniť prednášky

 "Balkón ako záhradka" je piata zo série komunitných prednášok Lepšie pre ľudí a planétu na ekologické témy, ktorú prináša Avion Shopping Park v spolupráci s Kolabo Coworking. Téma udržateľnosti je súčasťou každodennej práce v Avione. Záleží nám na tom, aby naše správanie malo pozitívny dopad na životné prostredie a inšpirovalo zákazníkov k zmene. Všetky aktivity a iniciatívy Avionu pre podporu projektov, týkajúcich sa verejného povedomia o možnosti zlepšenia dopadu na životné prostredie nazývame Eko príbeh.

AVION