Najčastejšie otázky

Doprava

Doprava linkami MHD
Priamo do AVION Shopping Parku Vás dovezú linky mestskej hromadnej dopravy číslo 61 (z Hlavnej stanice), 63 (z Lamača), 65 (z Rače) a 96 (z Petržalky cez Ružinov). Cestovné poriadky si môžete vyhľadať na www.imhd.sk.

AVIONBUS

Foto: www.imhd.sk

Deti

AVION Shopping Park poskytuje veľké množstvo atrakcií pre deti rôzneho veku. Pripravené je detské kino, detské ihrisko zo špeciálnej peny, bazénik s guľôčkami v Culinariu, ale aj strážený detský kútik a veľké množstvo zábavných akcií po celý rok.

deti Deti

Bankomaty a zmenárne

V AVION Shopping Parku sú Vám 7 dní v týždni k dispozícii bankomaty TatraBanky, Slovenskej Sporiteľne, VÚB, ČSOB, Poštovej banky a UniCredit Bank. Vo všetkých obchodoch je možné platiť platobnými kartami bezhotovostného styku. Zmenárenské služby Vám ponúkajú spomenuté banky.
Zmenárenské služby Vám ponúkajú spomenuté banky.

Parkovanie

Našim návštevníkom je k dispozícii 3 600 bezplatných parkovacích miest s výborným orientačným označením v nadzemnom i podzemnom parkovisku. Špecialitou v AVION Shopping Parku sú parkovacie boxy pre rodiny s deťmi, ktoré zohľadňujú väčšiu potrebu miesta.

AVION parkovanie

Mapa AVION Shopping Parku

AVION Bratislava

Taxi

Priamo v AVION Shopping Parku je stanovisko taxíkov spoločnosti Hello taxi. Výborná poloha centra však zabezpečuje rýchly dostup taxíkov ktorejkoľvek spoločnosti.

Ochrana

AVION Shopping Park je chránený strážnou službou 24 hodín denne.
Kontakt: 02/59 42 51 11.

Hotel v blízkosti

CHOPIN HOTEL BRATISLAVA *** Bratislava, Galvaniho ul. 28, 821 04  Bratislava
Tel. +421 2 322 99 100, email: info@chopinhotel.sk, www.chopinhotel.sk

Chopin Hotel Bratislava

Otváracie hodiny

Nákupná pasáž
09-21
Reštaurácie
10-21
IKEA
09-21
Golem
06-22
McDrive
nonstop
Carwash Express
09-21
Oil Partner
09-20